LINIAŁY POMIAROWE DO OBRABIAREK CNC ZAMIENNIKI SPRZEDAŻ TOCK-AUTOMATYKA

dodano: 2022.04.15 ważne do: 2022.11.07 wyświetleń: 15
Szczegóły ogłoszenia:
Firma TOCK-AUTOMATYKA jest bezpośrednim przedstawicielem producentów liniałów pomiarowych TELA oraz AMO, która oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie doboru oraz sprzedaży systemów pomiarowych do obrabiarek. Firma TOCK-AUTOMATYKA oferuje liniały pomiarowe do bezpośredniego elektronicznego pomiaru przemieszczeń liniowych i kątowych w obrabiarkach konwencjonalnych i CNC. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży liniałów pomiarowych, dzięki temu specjaliści z TOCK-AUTOMATYKA oferują profesjonalne doradztwo techniczne przy wyborze odpowiednich systemów pomiarowych, doradztwo przy wyborze zamienników liniałów pomiarowych innych producentów: Heidenhain, RSF, Accurite, Fagor, Anilam, Mitutoyo i wielu innych. Wyszukiwarka zamienników liniałów pomiarowych dostępna na firmowej stronie internetowej pozwala w prosty sposób wyszukać zamiennik o określonych parametrach. Firma TOCK_AUTOMATYKA prowadzi sprzedaż innych elementów systemów pomiarowych tj. przetworniki obrotowo-impulsowe, wyświetlacze położenia, czujniki magnetyczne obrotów, konwertery i inne. Specjaliści z TOCK-AUTOMATYKA  opracowali własnej konstrukcji obrabiarki: tokarka CNC TOCK HTC-4000 i frezarka TOCK VMC-2000 ( ze sterowaniami Sinumerik 828D/840D sl i napędami serwo  z Sinamics S120) wykorzystywane w procesie szkoleniowym oraz stanowiące nowoczesne wyposażenie pracowni szkoleniowych CNC.
Klientom firmy TOCK-AUTOMATYKA  oferujemy możliwie najkrótsze terminy dostaw zamówionych liniałów pomiarowych, najlepsze na rynku ceny liniałów pomiarowych i ich zamienników, fachowe doradztwo techniczne  w zakresie nowoczesnych rozwiązań  technicznych stosowanych w obrabiarkach  oraz najwyższej jakości elementy konstrukcyjne i wyposażenia stosowane w obrabiarkach wyprodukowane przez europejskich producentów, z zachowaniem najwyższej klasy standardów produkcji i norm jakości,  spełniających najwyższe europejskie standardy. Współpraca z firmą TOCK-AUTOMATYKA zapewnia Klientom dodatkowe korzyści w postaci możliwości skorzystania z innowacyjnych rozwiązań w zakresie  szkolenia oraz organizacji nowoczesnych, bezpiecznych  i profesjonalnie wyposażonych pracowni CNC i robotyki. Firma TOCK-AUTOMATYKA zapewnia dostawy kompletnych i gotowych do pracy pracowni CNC i robotyki, w tym nowoczesnego stanowiska spawalniczego SOLDAMATIC pozwalającego na szkolenie ze spawania w rozszerzonej rzeczywistości AR.
Firma TOCK-AUTOMATYKA udostępnia pełen zakres świadczonych usług oraz katalog produktów na firmowej stronie http://www.tock.pl. W ofercie znajdują się kompleksowe rozwiązania w zakresie sprzedaży kompletnych pracowni CNC, maszyn wyprodukowanych według najnowocześniejszej technologii oraz systemów pomiarowych do obrabiarek oraz zamienników liniałów pomiarowych oferowanych przez TOCK-AUTOMATYKA. Wyczerpujących informacji dotyczących oferty firmy udzielają również nasi specjaliści telefonicznie pod numerem 85 661 61 21.
 
Kontakt
TOCK-AUTOMATYKA Krzysztof Toczydłowski
ul. Ks.Abp. E.Kisiela 28, 15-384 Białystok Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się: