Tworzenie stron WWW

dodano: 2023.05.24 ważne do: 2023.07.23 wyświetleń: 39
Szczegóły ogłoszenia:
Strony internetowe przyjazne dla użytkowników i wyszukiwarek Oferujemy profesjonalne strony internetowe, mogą być to wizytówki dedykowane dla mniejszych firm, gdzie potencjalny klient może zapoznać się z ofertą. Znajdzie na niej dane kontaktowe, numer telefonu, adres e-mail, jak również formularz umożliwiający szybki kontakt. Tworzymy również sklepy internetowe, które pozwalają dotrzeć do milionów użytkowników internetu, kładziemy nacisk na funkcjonalność oraz intuicyjną obsługę.

W zależności od branży dopasowujemy nie tylko elementy graficzne, ale również funkcjonalności, umożliwiające łatwe wyszukanie produktu, zapoznanie się z ofertą oraz zakup. Oferta sklepu jest czytelna, klient może obejrzeć zdjęcia w galerii, zapoznać się z opisem produktu. Dodatkowo może wybrać inne parametry produktu, takie jak rozmiar czy kolor, czy też wiele innych cech charakterystycznych dla danej branży. Właściciel sklepu otrzymuje platformę pozwalającą na łatwe zarządzanie sprzedażą. Dzięki czemu obsługa dodawania kolejnych produktów, zdjęć oraz cennika jest bardzo intuicyjna. Sprzedaż odbywa się na podstawie listy zamówień, raportów dotyczących płatności. Dostępne są także rozbudowane moduły dotyczące statystyk, które pozwalają na optymalizację sprzedaży. Wdrażamy systemy płatności natychmiastowych obsługujących banki oraz BLIK.

Projektując serwisy internetowe skupiamy się na kilku płaszczyznach Najważniejszą rolą strony internetowej jest zaprezentowanie oferty dotyczącej towaru lub usługi. Dlatego należy przygotować odpowiedni tekst, który pozwoli klientom zapoznać się ze szczegółami. Istotne jest, aby rozwiać wątpliwości potencjalnych klientów, przykładowo przedstawić szczegóły techniczne. Warto pamiętać, że tekst znajdujący się na stronie przekłada się bezpośrednio na widoczność w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego przygotowując treść warto wykorzystać tematyczne słowa kluczowe, przy czym treść powinna być naturalna dla czytelnika. Patrząc od strony potencjalnego klienta, należy zwrócić uwagę nie tylko na główne słowa kluczowe, ale także szczegółowe cechy produktu. Przykładowo w branży budowlanej klientem będzie skrupulatny inżynier szukający dostawcy, kierując się specyfikacją projektu budynku. W wyszukiwarce wpisze nie tylko najważniejszą frazę, ale także wymiary oraz kod normy, certyfikatu czy atestu dotyczący materiałów budowlanych.

Podobna zasada będzie obowiązywała w przypadku serwisów internetowych z wielu różnych branż. Nie można więc zapominać o szczegółach zawartych w treści oferty. Myśląc o pozycjonowaniu skupiamy się również na strukturze strony. W przypadku firmy usługowej ofertę można przedstawić na podstronie Usługi, lub stworzyć kilka podstron, oddzielnie dla każdej usługi. Jak widzimy w wynikach wyszukiwania Google w przypadku usług wyszukiwarka często prezentuje konkretne podstrony danej strony/domeny. Dlatego przygotowanie optymalnej struktury ułatwi zaindeskowanie i pozycjonowanie poszczególnych usług.

Analogicznie w przypadku sklepu internetowego warto przemyśleć strukturę kategorii, które będą indeksowane w wyszukiwarce Google. Od strony technicznej strona internetowa musi obecnie spełniać wiele wymagań, dotyczących przykładowo wyświetlania na urządzeniach mobilnych, poprawnego działania na różnych przeglądarkach internetowych.

Optymalizacja techniczna przyspiesza ładowanie, co jest bardzo istotne w przypadku smartfonów. Należy również zadbać o płaszczyznę graficzną, dostosowanie zdjęć oraz grafik, dobranie odpowiedniej rozdzielczości. Nasza oferta dotyczy kompleksowej obsługi, w tym także hostingu, rejestracji domeny oraz bezpiecznego protokołu SSL, dostosowania regulaminu strony internetowej lub sklepu internetowego, polityki prywatności, klauzul dotyczących ciasteczek oraz przepisów RODO. Projektujemy również rozbudowane portale internetowe dla firm oraz instytucji.

Zespół RSO zdobywa doświadczenie, wdrażając wiele nowoczesnych rozwiązań, do tej pory stworzyliśmy ponad 200 stron oraz kilkadziesiąt sklepów internetowych. RSO to programiści, graficy, specjaliści SEO oraz copywriterzy, którzy w profesjonalny oraz przystępny sposób zaprezentują Państwa ofertę na stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 667 763 440
tel. 605 892 461
Kontakt
stronywww
Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się: