Hotel dla kotów Kraków

dodano: 2023.10.27 ważne do: 2024.04.23 wyświetleń: 8
Szczegóły ogłoszenia:
Witamy w Nasze-Koty.com.pl, wyjątkowym hotelu dla kota, który został stworzony z myślą o zapewnieniu Twojemu futrzanemu przyjacielowi najlepszych warunków podczas Twojej nieobecności. Nasz koci hotel Kraków, to miejsce, gdzie pasja do opieki nad kotami łączy się z profesjonalizmem, tworząc idealne warunki dla Twojego pupila.

Nasze-Koty.com.pl to nie tylko hotel dla kotów. To miejsce, gdzie Twojego kota otoczymy troską, miłością i uwagą, której potrzebuje. Nasz hotel dla kota Kraków oferuje przestronne, czyste i bezpieczne pokoje, które są doskonale przystosowane do potrzeb naszych futrzanych gości.
Zdajemy sobie sprawę, że każdy kot jest inny, dlatego indywidualne podejście do każdego gościa jest dla nas kluczowe. Nasz personel to wykwalifikowani opiekunowie i miłośnicy kotów, którzy z pasją dbają o dobrostan każdego kota.

Bezpieczeństwo Twojego kota jest dla nas najważniejsze. Nasz hotel dla kotów Kraków jest monitorowany 24/7, a doświadczony personel jest zawsze gotowy, aby zająć się potrzebami naszych gości. Oferujemy także usługi zabezpieczenie przed gołębiami Kraków, aby chronić Twojego kota także w domowym zaciszu.

Odwiedź naszą stronę internetową https://www.nasze-koty.com.pl i przekonaj się, jak bardzo dbamy o dobrostan naszych futrzanych gości.
Kontakt
FHU Eugeniusz Fiutkowski
ul. Krakowska 231, 32-051 Zelczyna Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się: