Obsługa nieruchomości biurowych

dodano: 2022.08.31 ważne do: 2022.09.30 wyświetleń: 27
Szczegóły ogłoszenia:
MIX GROUP to grupa firm, które wykonują usługi na rynku nieruchomości. Posiada wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości biurowych zarówno w prowadzeniu inwestycji jak i w kompleksowej obsłudze nieruchomości biurowych. Świadczy swoje usługi biorąc pod uwagę specyficzne potrzeby Klienta i tworząc inwestycje o ciekawej architekturze i funkcjonalności powierzchni, gdzie zastosowane rozwiązania dają możliwość na prostą w realizacji aranżację i dopasowanie do szczególnych, często branżowych oczekiwań. W cyklu inwestycyjnym przy budowie nieruchomości biurowych wykorzystywane są nowoczesne techniki i utrzymane najwyższe normatywy dotyczące ekologii i bezpieczeństwa, stąd wysoka jakość oferowanych usług.
MIX GROUP posiada obiekty biurowe klasy A i B ulokowane w atrakcyjnych dzielnicach Krakowa oferując swoim Klientom kompletną obsługę nieruchomości biurowych i jako jedyny deweloper oferuje proekologiczny, dedykowany system carpoolingu swoim Klientom. Uczestnicząc w projekcie „Pasieka Kraków” instaluje pasieki na dachach swoich biurowców. rutynowy zespół ludzi realizując swoją pracę służy za każdym razem profesjonalną pomocą na wysokim poziomie.
Budując nowoczesny Kraków MIX GROUP jest również partnerem PLAY oraz T-Mobile posiadając sieć salonów sprzedaży w całej Polsce. Mix Meble sp. z o.o. z największym specjalistycznym salonem meblowym w Krakowie mającym w sprzedaży nowoczesne i stylowe meble, w tym biurowe, jest również częścią GRUPY.
Kontakt
Beata
ul. Wadowicka 8a, 30-415 Kraków Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się: