Wierne imitacje drewna - producent

dodano: 2022.07.11 ważne do: 2022.09.09 wyświetleń: 28
Szczegóły ogłoszenia:
Zajmujemy się produkcją szczególnie realistycznych imitacji drewnianych. W naszym asortymencie znajdziesz belki rustykalne, deski dekoracyjne, maskownice rur i kabli, elastyczne deski elewacyjne. 
Zobacz ciekawe modele 3d: Old, Retro, Medium, Rustic. Każdy z nich oferujemy w więcej niż 28 kolorach. Przez to doskonale dopasujesz rustykalne dekoracje do wystroju i charakteru Twego wnętrza. 
Lecz to nie wszystko!
Wszystkie elementy produkujemy na wymiar, dzięki dlatego nie pozostają odpady, za które musiałbyś zapłacić. Możemy dostarczyć nawet nadzwyczaj grube (wysokości boków do 50 cm) oraz długie (max 5 metrów) belki rustykalne. 
Odważ się na wystrój wnętrz w klimacie, o którym marzyłeś od lat. Zafunduj sobie oryginalną ozdobę sufitu, wyszukaną dekorację ścienną albo w stylowy sposób zatuszuj przewody, rury czy inne instalacje. Wszystko z wykorzystaniem lekkich, superrealistycznych imitacji drewna prosto od wytwórcy – firmy Plastmaker.
Zobacz fotki produktów i przykładowe realizacje na http://www.plastmaker.pl albo skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 48 721 564 516

 
Kontakt
Plastmaker
ul. Tomaszów Mazowiecki, 97-200 Cała Polska Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się: