iBroken - Serwis Apple Kraków

dodano: 2024.04.05 ważne do: 2024.05.05 wyświetleń: 13
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
iBroken to profesjonalny serwis Apple
  *Naprawa iPhone
Twój iPhone potrzebuje naprawy? Zalana płyta główna? Niedziałający głośnik? Czy standardowo zbita szybka? Takie przygody mogą zdarzyć się każdemu. A my spieszymy z pomocą w każdej sytuacji. Jeśli nie chcesz rozstawać się z telefonem - żaden problem. Ponad 70% napraw przeprowadzamy nawet w 30 minut. Nie musisz martwić się o to, kiedy Twój smartfon ponownie trafi w Twoje ręce. Tym razem cały, zdrowy i z najdłuższą gwarancją!
  *Naprawa MacBook
Mówi się o nich, że są niezawodne. Czasem jednak i komputery od Apple’a potrzebują pomocy. I właśnie po to jesteśmy - żeby im pomóc i przywrócić ich sprawność. Naprawa płyty głównej? Regeneracja układu chłodzenia? Czy standardowa wymiana baterii lub klawiatury? Robi się. A jeśli nie wiesz co dolega Twojemu Mac’owi - nasi technicy przeprowadzą darmową diagnozę oraz wycenią koszt naprawy.
  *Naprawa Apple Watch
Dobrze wiemy, jak ten mały gadżet potrafi ułatwić życie. Nie tylko jako motywator w czasie treningów, ale także jako asystent w codziennych sprawach. Bateria odmawia posłuszeństwa? A może Twój zegarek musiał się (dosłownie) zderzyć z rzeczywistością? Nie pozwól, by te usterki ograniczyły natychmiastowy kontakt z wirtualnym światem lub przyczyniły się do urwania kontaktu ze znajomymi!
  *Naprawa iPad
Stworzony po to, by służyć Ci dosłownie wszędzie. Mobilny, intuicyjny, wielofunkcyjny i wydajny. Ale co w przypadku, kiedy go zabraknie lub zacznie zawodzić? Jeśli Twój iPad zaczyna wariować - bateria nie trzyma odpowiednio długo, masz problem z ładowaniem lub aparat nie robi zadowalających zdjęć… zgłoś się do nas, a znajdziemy na to rozwiązanie!  
Kontakt
ibroken
ul. Zabłocie 19, 30-701 Kraków Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się: