Przedstawiciel thermomix w Krakowie

dodano: 2022.09.30 ważne do: 2022.11.29 wyświetleń: 36
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Jestem Dorota i jestem certyfikowanym przedstawicielem marki Thermomix tm6 w Krakowie.

Pokaże Ci jak przyjemnie i oszczędnie przygotujesz pyszne potrawy przy pomocy Thermomix’a.


Co zyskujesz z Thermomix?

Thermomix jest wielofunkcyjnym urządzeniem kuchennym które służy przyrządzania codziennych potraw oraz dań bardziej zaawansowanych. Jeden Thermomix może zastąpić funkcje, aż dwudziestu innych urządzeń, takich jak młynek, waga kuchenna, blender, czajnik czy też spieniacz do mleka.

Posiadając Thermomix możesz przygotować praktycznie wszystko, pełne obiady, wszelkiego rodzaju dodatki czy zaawansowane wyroby cukiernicze.

Gotujesz zdrowo
Masz pełną kontrolę nad procesem obróbki termicznej podczas gotowania. Dzięki temu Twoje potrawy nie tracą bezcennych witamin i mikroelementów.

Oszczędzasz Gotowanie wielopoziomowe to nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy, ale również troska o planetę. Wykorzystujesz tylko jedno źródło ciepła, a na koniec korzystasz z dedykowanego trybu czyszczącego.

Umów wizytę z Thermomix we własnym domu
Warto pamiętać, że prezentacja Thermomix jest niezobowiązująca i zupełnie darmowa, a zapraszając mnie do siebie nie musisz się specjalnie przygotowywać, ponieważ wszelkie artykuły spożywcze potrzebne do gotowania przyjadą ze mną.

Kontakt z przedstawicielem Thermomix
https://www.dolorescooking.pl
Kontakt
Przedstawiciel thermomix Dorota Smoter
Kraków Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się: