Centrum Serwisowe Tir Bielsko

dodano: 2024.05.07 ważne do: 2024.06.06 wyświetleń: 20
Szczegóły ogłoszenia:
PROFESJONALNY SERWIS I NAPRAWA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH
Zapewnienie niezawodnego funkcjonowania floty samochodów ciężarowych to kluczowy czynnik dla skutecznego prowadzenia działalności transportowej.
Jednym z najważniejszych aspektów, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze serwisu samochodów ciężarowych, jest doświadczenie i wyszkolenie personelu. Flota samochodów ciężarowych to inwestycja wymagająca, dlatego należy zaufać tylko wykwalifikowanym i doświadczonym mechanikom. Nasi fachowcy posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w pracy z samochodami ciężarowymi. Dzięki temu właściciele flot mogą być pewni, że ich pojazdy są w odpowiednich rękach.
Centrum serwisowe TIR  Bielsko Biała
 
NASZE CELE
Dokładamy najwyższą staranność aby nasze usługi były świadczone w sposób profesjonalny, dokładny i satysfakcjonujący dla Klienta. Pragniemy aby ciężarówki, które oddają państwo w nasze ręce były zawsze gotowe na czas. Dzięki diagnostyce komputerowej szybko lokalizujemy problemy i awarie. Nasz wyspecjalizowany i kompetentny zespół pracowników doskonale radzi sobie z naprawą różnego rodzaju usterek, wykonujemy kompleksowe naprawy m.in.  układu hamulcowego, układu zawieszenia, układu paliwowego oraz instalacji elektrycznych.

 
Kontakt
Centrum Serwisowe Tir Bielsko
ul. Starobielska 57, 43-391 Bielsko-Biała Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się: