Nadrenia-Palatynat-praca w opiece

dodano: 2022.06.09 ważne do: 2022.08.08 wyświetleń: 50
1 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Praca od 29.06.2022
( K-06)
MIEJSCOWOŚĆ : (56316 ) Raubach, Nadrenia-Palatynat, w powiecie Neuwied.
WYNAGRODZENIE: 1680e/ mc
100e za pierwszy wyjazd
100e za polecenie opiekunki, która od nas wyjedzie
WYMAGANIA : dobra znajomość j. niemieckiego oraz doświadczenie w opiece
PODOPIECZNA : 85 lat, 150cm, 56kg, ( Gr-2)
Chodzi przy balkoniku. Cierpi na słabsze serce, nadciśnienie, artrozę w ręce, osteoporozę, ograniczoną mobilność prawego ramienia przez złamanie. Po wylewie dostała łuszczycy. Ma problemy ze słuchem i ze wzrokiem. Nosi okulary i aparat słuchowy.
Obowiązki:
Seniorka potrzebuje pomocy przy opiece i pielęgnacji ciała, porannej i wieczornej toalecie, przy prysznicu, przy ubieraniu i rozbieraniu, podprowadzeniu do toalety, pomoc przy toalecie, w codziennych czynnościach, a także pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego: przy sprzątaniu, praniu, prasowaniu, gotowaniu, zmywaniu i zakupach.
Zdarza się wstawanie w nocy. Nosi pampersy asekuracyjnie, ale z toalety też korzysta. Ma logopedę i fizjoterapię.
Do dyspozycji są:
- balkonik, łóżko specjalistyczne, wózek inwalidzki, pampersy.
Dodatkowe informacje:
podopieczna mieszka sama w domu.
Z natury jest osobą trochę wycofaną, ale komunikatywną.
Opiekunka ma do swojej dyspozycji pokój z tv, jest internet.
***wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od ilości dni kalendarzowych w danym miesiącu.
OSOBY ZAINTERESOWANE ZLECENIEM ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TEL: 508 624 667, UMOWA ZLECENIE NA WARUNKACH POLSKICH. WIĘCEJ INFORMACJI O NASZEJ FIRMIE, ZLECENIACH ORAZ PREMIACH NA STRONIE INTERNETOWEJ : http://www.pflegemitherzen24.pl
Kontakt
pflegemitherzen24.pl
Pokaż na mapie
Kontakt