PRACA DLA OPIEKUNKI OS. STARSZEJ- NIEMCY

dodano: 2022.06.09 ważne do: 2022.08.08 wyświetleń: 24
1 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
ZASTĘPSTWO OD 16.06.2022
( E-06) * na podwórku jest pies *
MIEJSCOWOŚĆ: (24594) Nindorf, Szlezwik-Holsztyn
WYNAGRODZENIE :1680e/ mc + 100e za polecenie opiekunki, która od nas wyjedzie + 100e za pierwszy wyjazd
WYMAGANIA : komunikatywna znajomość j. niemieckiego oraz doświadczenie w opiece
PODOPIECZNA : 90 lat, 168cm, 65kg,( Gr-2)
Ma tylko jedną nerkę. Po chorobie rakowej nie ma pęcherza. Cierpi na osłabienie starcze, początkową demencję, nadciśnienie. Porusza się niepewnie. Aktualnie seniorka przyjmuje 3x w tygodniu dializy. Przychodzi opieka medyczna, zmienia stomię, opatruje ranę oraz pomaga przy prysznicu. Do pielęgnacji stóp przychodzi inna osoba. Seniorka jest spokojna, wie czego chce, lubi grać w gry spacerować, telefonować, gotować, przebywać na świeżym powietrzu. Podopieczna bardzo lubiła czytać, niestety jej pamięć krótkotrwała szwankuje i nie czyta już książek.
Do pomocy: balkonik, wózek inwalidzki, krzesło toaletowe
Obowiązki:
Opiekunka pomaga podczas higieny twarzy, ciała, intymnej, przy czesaniu i myciu włosów. Prysznic lub kąpiel z pomocą – 2-3 x w tygodniu. Opiekunka gotuje, prowadzi dom, sprząta.
Z RELACJI OPIEKUNKI :
Podopieczna ma demencję , porusza się przy balkoniku . Podopieczna rozbiera i ubiera się samodzielnie – nie potrzebuje pomocy na tę chwile . Opieka medyczna przychodzi 2 razy w tyg. Podopieczna jest kąpana dwa razy w tyg. raz robi to opieka medyczna , raz myjką przy zlewie opiekunka .
Opiekunka ma 2-3 godziny czasu wolnego codziennie i dwa popołudnia wolne ( środa i sobota ). Dodatkowe informacje:
Małżeństwo mieszka na wsi, w domku jednorodzinnym. Do sklepu jest dłużej niż 30 min na pieszo. Zakupy przejmuje rodzina. Dla opiekunki przygotowano umeblowany pokój z własną łazienką, TV oraz internet. Na podwórku jest pies. Rodzina syn i córka mieszkają w pobliżu. Syn robi zakupy, córka pracowała jako pielęgniarka i są cały czas dostępni dla opiekunki i służą pomocą. Rodzina jest bardzo miła i serdeczna. Czas wolny do uzgodnienia na miejscu.
***wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od ilości dni kalendarzowych w danym miesiącu.
OSOBY ZAINTERESOWANE ZLECENIEM ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TEL: 508 624 667, UMOWA ZLECENIE NA WARUNKACH POLSKICH. WIĘCEJ INFORMACJI O NASZEJ FIRMIE, ZLECENIACH ORAZ PREMIACH NA STRONIE INTERNETOWEJ : http://www.pflegemitherzen24.pl
Kontakt
pflegemitherzen24.pl
Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się: