Monter płyt karton - gips

dodano: 2022.08.03 ważne do: 2022.08.17 wyświetleń: 61
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Oferta Pracy tymczasowej, GRH Polska (nr licencji 16998)
Jeśli posiadasz doświadczenie w montażu suchej zabudowy karton-gips zgłoś się do Nas, a zapewnisz sobie stałą pracę za granicą na stanowisku:

MONTER PŁYT karton - gips
Miejsce pracy: Alpy Francuskie

Zmiany w GRH na rok 2022:
  • Dofinansowanie wyjazdu - odnawialny STAŁY pakiet finansowania
  • Zadbamy o Twój startowy budżet - zaliczki na start za granicą
  • Dokumentacja online – bez wizyty w biurze (umowę wysyłamy drogą mailową)

Stałe elementy współpracy w GRH:
  • Wynagrodzenie oparte na systemie francuskim i stałych dodatkach
  • Polską umowę o pracę z zapewnionym ubezpieczeniem
  • Nie pobieramy opłat za znalezienie dla Ciebie oferty
  • Comiesięczna wypłata na konto EURO
  • Zapewnione darmowe zakwaterowanie wraz z dojazdem na budowę
  • Pracę w polskich ekipach – znajomość języków obcych będzie atutem
  • Za polecenie fachowca zarobisz 100 euro netto
  • Zapytaj o szczegóły telefonicznie lub przy kawie w biurze

Zakres obowiązków:
  • Wykonywania zabudowy z płyt GK (m. in. sufity podwieszane typu Armstrong, montaż i profilowanie ścianek działowych)
  • Przygotowywania powierzchni pod montaż

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego: https://grhpolska.com/single-offer/?id=17998&source=C608

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”
Klauzula informacyjna dla kandydata: https://grhpolska.com/klauzula-informacyjna/

Szczegóły pod numerem:
+48 789 365 553
+48 518 673 665

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Kontakt
GRH Polska
Rzeszów Pokaż na mapie
Kontakt