Elektryk Budowlany - NIEMCY

dodano: 2023.01.23 ważne do: 2023.02.22 wyświetleń: 26
Szczegóły ogłoszenia:
GRH Recrutement (nr licencji 27250) poszukuje pracowników na stanowisko:

Oferujemy :
  • Stawkę całkowitą w wysokości 13,32 euro brutto/h
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony (minimum 40h/tygodniowo)
  • Nadgodziny w wysokości 125% stawki podstawowej (16,65 euro brutto/h) od 41h w tygodniu - brak Zeitkonta
  • Dietę w wysokości 3,56 euro netto/h
  • Darmowe zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
  • Pakiet bonusów: dodatek świąteczny, premia za polecenie, płatny urlop
Obowiązki:
  • W zakres Twojej pracy będzie wchodzić: instalacja, naprawa oraz montaż urządzeń i sieci elektrycznej zgodnie z prowadzoną dokumentacją techniczną

Wymagamy:
  • Minimum kilkumiesięcznego doświadczenia w zawodzie
  • Posiadania certyfikatu SEP minimum 1kV lub dyplomu ukończenia szkoły o profilu elektrycznym
  • Znajomości języka niemieckiego
  • Możliwości wyjazdu własnym autem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego:

Szczegóły pod numerem:
+48 509 835 836

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Kontakt
Kamila
ul. Aleja Armii Krajowej 21, 35-307 Rzeszów Pokaż na mapie
Kontakt