SPRZEDAŻ WYKŁADZIN DYWANOWYCH, PCV oraz PANELI WINYLOWYCH MONTAŻ

dodano: 2022.07.25 ważne do: 2023.09.07 wyświetleń: 5
Szczegóły ogłoszenia:
RUCIŃSKI WYKŁADZINY
Zapraszamy do zakupu wykładzin obiektowych. Zajmujemy się sprzedażą wykładzin dywanowych (w rolce oraz w formie płytek dywanowych), PCV oraz paneli winylowych. Produkty nadają się do użytku domowego oraz do użytku obiektowego. Możemy zapewnić kompleksową obsługę, duży wybór wykładzin oraz co najważniejsze – ATRAKCYJNE CENY.

Realizujemy również montaż u klienta na terenie województw podlaskiego, warmińsko-mazurskiego oraz mazowieckiego. Przygotowujemy profesjonalnie podłożę, wylewamy masę wyrównującą, a następnie montujemy wykładzinę. Skontaktuj się i dowiedz się szczegółów.

Tel.: 732 999 077, 600 397 451
Email:  biuro@rucinskiwykladziny.com

RUCIŃSKI WYKŁADZINY to firma z rodzinnymi tradycjami. Mamy ponad 20 lat doświadczenia w instalacji i sprzedaży wykładzin PCV, wykładzin dywanowych oraz paneli winylowych.
Jesteśmy ekspertami również w zakresie przygotowania powierzchni pod nasze realizacje takie jak:
- zerwanie istniejących wykładzin
- wylewanie masy samopoziomującej
- szlifowanie masy
- gruntowanie
- klejenie wykładziny
Nie boimy się wyzwań i nowych inwestycji. Realizujemy zarówno zlecenia osób prywatnych, jak i wielkopowierzchniowe inwestycje obiektowe. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, firm budowlanych, architektów, szkół, przedszkoli, a także przychodni, szpitali, gabinetów dentystycznych oraz hoteli i kin itp.

Znajdź nas na facebooku: https://www.facebook.com/rucinskiwykladziny/

Zapraszamy!

 
 
Kontakt
RUCIŃSKI WYKŁADZINY
Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się: