Wesele w Chacie nad jeziorem na Warmii i Mazurach

dodano: 2022.05.06 ważne do: 2023.07.07 wyświetleń: 5
Szczegóły ogłoszenia:
Wesele na Warmii i Mazurach. Z wielką przyjemnością pomożemy Wam przygotować ten jeden z najpiękniejszych dni w Waszym życiu. Nasze 20-letnie doświadczenie w organizowaniu przyjęć weselnych sprawiło, że potrafimy sprostać nawet najbardziej wyszukanym oczekiwaniom.
Aby mieli Państwo pewność, że Wasze wesele będzie najlepszym na jakim byliście, zadbamy o wszystko. Zapewnimy Państwu idealnie dobrane menu, miłą i profesjonalną obsługę, niepowtarzalną atmosferę oraz wyśmienitą kuchnię. Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji przyjęć weselnych, zapewnimy pomoc w planowaniu, koordynowaniu i przebiegu przyjęcia.
W zależności od Państwa upodobań oraz liczby zaproszonych gości proponujemy zorganizowanie przyjęcia w:
  • Chata Warmińska to wolno stojący budynek, drewniany, częściowo przeszklony, położony nad jeziorem. Ciepły klimat nadaje jej rozpalony kominek. Wnętrze Chaty zmienia się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Raz jest wytworną salą balową raz wiejską chatą ozdobioną snopkami siana i słonecznikami… To wymarzone miejsce na  przyjęcie weselne Sala do 200 osób.
  • Sala Bankietowa znajduje się w budynku hotelowym. Jest wyposażona w zaplecze kuchenne oraz bar. Szczególnego charakteru nadają jej drewniane filary. Sala bankietowa funkcjonuje cały rok. Z sylwestrowej sali balowej zmienia się w salę weselną lub przyjmuje gości na uroczystej kolacji przy np. kasynie. Sala  do 100 osób.
Zapewniamy:
  • noclegi dla gości weselnych w noc wesela w promocyjnych cenach
  • pobyt w specjalnie przygotowanym  apartamencie dla Młodej Pary,
  • pomoc przy wyborze profesjonalnych fotografików i kamerzystów, którzy niebanalnie i trwale uchwycą piękno uroczystości oraz możliwości wykorzystania pięknego terenu na jakim jest położony ośrodek do wykonania sesji zdjęciowej w plenerze,
  • relaks Młodej Parze w naszym SPA ze specjalnym rabatem,
  • realizację najskrytszych marzeń i oryginalnych pomysłów w miarę naszych możliwości.

W razie jakichkolwiek pytań lub chęci umówienia się na spotkanie na terenie obiektu  prosimy o kontakt telefoniczny  z osobą odpowiedzialną za organizację Wesel w hotelu Star Dadaj pod numerem telefonu 666 055 092.
 
Kontakt
Hotel Star Dadaj Resort & Spa
ul. Dadaj, 11-010 Barczewo Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się: