Info o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i rzece Rega

dodano: 2023.01.11 ważne do: 2023.03.12 wyświetleń: 24
Szczegóły ogłoszenia:
Serwis informacyjny o wszystkim co się dzieje w Mrzeżynie. Wakacyjne turystyczne miasto leży blisko Portu Morskiego Mrzeżyno a wszystko znajduje się przy ujściu rzeki Regi, jaka płynie poprzez miasteczko Trzebiatów.
Piszemy o wędkarstwie, turystyce, jakkolwiek dodatkowo o tematach i trudnościach jakie powstają w Porcie Mrzeżyno oraz okolicach. Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/ Turystyka w samym Mrzeżynie to milionowe inwestycje także sporo atrakcji turystycznych. Piaszczyste plaże jakie kilometrami rozciągają się na wschód i zachód przyciągają każdego roku tysiące gości. Przyroda wokół Mrzeżyna to czyste lasy i masa przeróżnych zwierząt. Rybołówstwo w porcie sięga najstarszych lat które zna owa miejscowość. Nowinki, informacje turystyczne, problemy a wszystko o Mrzeżynie, Porcie Nadmorskim Mrzeżyno także okolicach.
Zapraszamy na  https://www.portmrzezyno.pl/ 
Wiadomości turystyczne o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno oraz okolicach ujścia rzeki Regi. 
Wędkarstwo w Mrzeżynie to mocno powszechne zajęcie wielu gości przyjeżdzających odpocząć na odpoczynek nad Bałtykiem. Tutejsza rzeka Rega sprawia, iż sporo wędkarzy zatrzymuje się tu aby spróbować swoich sił w łapaniu ryb. Lasy wokół wakacyjnego Miasteczka Mrzeżyna nadają tejże miejscowości jeszcze milszego klimatu do odpoczynku. W Porcie Morskim Mrzeżyno jak i okolicach popularne stało się kempingowanie.
Wielu przyjezdnych żądnych wrażeń, coraz częściej przyjeżdżają kamperami aby obejrzeć zachody słońca, wypocząć wśród otaczającej natury oraz pospacerować wśród drzew. W samym Porcie Mrzeżyno można zabrać się na rejs jachtem bądź też pobawić motorówką. 
Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/

 
Kontakt
Redakcja
ul. Ujście rzeki Rega, 72-330 Mrzeżyno Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się: