POMOCNIK MAGAZYNU - FABRYKI MEBLI FORTE S.A. W OSTROWI MAZOWIECKIEJ

dodano: 2022.11.24 ważne do: 2022.12.24 wyświetleń: 113
Szczegóły ogłoszenia:
Fabryki Mebli "FORTE" S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko - Pomocnik Magazynu

TWOJE ZADANIA:
  • Kompletowanie zamówień, ustawianie paczek meblowych na paletach
  • Etykietowanie i foliowanie towarów
  • Praca na wózkach widłowych

TWÓJ PROFIL:
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych (mile widziane)

CO OFERUJEMY:
  • Umowa o pracę i terminowe wynagrodzenie
  • Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola „Żółty Słonik” dla dzieci pracowników (Ostrów Mazowiecka i Suwałki)
  • Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
  • Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
  • Bony noworoczne dla dzieci pracowników
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji m.in. w ramach rekrutacji wewnętrznych
  • Płatny program poleceń pracowniczych

Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl
Lub zadzwoń: 29 64 42 450
Możesz również aplikować poprzez link: : https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=3c1e0710334645abac4065065a210a73
Kontakt
FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A.
Ostrów Mazowiecka Pokaż na mapie
Kontakt