OPERATOR MASZYN – FABRYKI MEBLI FORTE S.A. W HAJNÓWCE

dodano: 2022.11.24 ważne do: 2023.04.01 wyświetleń: 25
Szczegóły ogłoszenia:
Fabryki Mebli FORTE S.A. w Hajnówce poszukują kandydatów na stanowisko – OPERATOR MASZYN

Praca w systemie dwuzmianowym, pn. – pt. po 8 h

TWOJE ZADANIA
- Realizacja planu produkcyjnego
- Ustawianie i obsługa maszyn na linii produkcyjnej zgodnie z wyznaczonymi parametrami
- Ocena jakościowa produkowanych komponentów
- Identyfikowanie i zgłaszanie do przełożonego nieprawidłowości zauważonych podczas produkcji

TWÓJ PROFIL
- Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- Dobra znajomość rysunku technicznego
- Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (pn. – pt.,  po 8h)
- Zaangażowanie w wykonywaną pracę , odpowiedzialność za realizowane zadania
- Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej

KORZYŚCI
- Umowa o pracę i terminowe wynagrodzenie
- Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
- Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
- Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
- Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku
- Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
- Bony noworoczne dla dzieci pracowników
- Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji m.in. w ramach rekrutacji wewnętrznych

Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl
Lub zadzwoń: 691557228
Możesz również aplikować poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=ece6dd77cba24a6bbbdbe2af8f3146b6

Kontakt
FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A.
Hajnówka Pokaż na mapie
Kontakt