ELEKTRYK - FABRYKA PŁYT WIÓROWYCH SP. Z O.O. W SUWAŁKACH

dodano: 2022.11.24 ważne do: 2023.01.14 wyświetleń: 22
Szczegóły ogłoszenia:
Fabryka Płyt Wiórowych TANNE Sp. z o. o. w Suwałkach poszukuje kandydatów na stanowisko: ELEKTRYK
Praca w systemie zmianowym.

TWOJE ZADANIA:
  • Wykonywanie remontów, przeglądów, modernizacji oraz napraw instalacji produkcyjnych
  • Składanie przełożonemu lub wyznaczonej osobie zapotrzebowania na materiały oraz części zamienne potrzebne do wykonywanych prac
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • Przestrzeganie przepisów BHP i P.POŻ. w obszarze
  • Zgłaszanie zauważonych nieprawidłowości
  • Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego związanych z potrzebami zakładu

TWÓJ PROFIL:
  • Z minimum 2 letnim doświadczeniem w pracy w utrzymaniu ruchu produkcji
  • Wykształcenie techniczne: elektrotechnik, elektromechanik, energoelektronik.
  • Ze znajomością systemów elektryki urządzeń oraz instalacji produkcyjnych
  • Posiadających umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Znajomość budowy i obsługi sieci elektroenergetycznych (transformatory, rozdzielnice średniego i niskiego napięcia)
  • Znajomość budowy oraz zasad działania silników prądu przemiennego i stałego oraz układów zasilania i sterowania
  • Posiadających umiejętności rozpoznawania i rozwiązywania problemów na stanowisku pracy, wykazywanie inicjatywy, zgłaszanie usprawnień
  • Potrafiących pracować zespołowo
  • Mających świadectwo kwalifikacyjne E do 20 kV
  • Gotowych do pracy w systemie zmianowym

KORZYŚCI
  • Umowa o pracę
  • Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola „Żółty Słonik” dla dzieci pracowników w Suwałkach
  • Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
  • Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
  • Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
  • Bony noworoczne dla dzieci pracowników
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji m.in. w ramach rekrutacji wewnętrznych
  • Płatny program poleceń pracowniczych

Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl
Lub zadzwoń: 29 64 42 450
Możesz również aplikować poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=260075a8bad84b60be1f905ee0c0c706
Kontakt
FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A.
Suwałki Pokaż na mapie
Kontakt