tabletki wczesnoporonne mizoprostol

dodano: 2022.10.21 ważne do: 2022.12.20 wyświetleń: 43
660 PLN
Szczegóły ogłoszenia:

ZAPRASZAMY: Poronne.org


MÓWIMY "TAK" DLA KOBIET W CIĄŻY!!!
LEGALNE PRZERWANIE CIĄŻY W ZASIĘGU TWOJEJ RĘKI !!!
LEKI Z ANGLII !!!
SPRAWDŹ I PRZEKONAJ SIĘ SAMA !!!

TABLETKI PORONNE: Misoprostol i Mifepristone


INFORMACJE DLA KLIENTA

Zaszłaś w niechcianą ciążę? Nie jesteś gotowa na bycie matką? Tak jak w innych krajach Unii Europejskiej możesz dokonać wyboru ! Tabletki wczesnoporonne Mizoprostol i Mifepriston pomogą w bezpieczny sposób przywrócić cykl miesiączkowy.
Tabletki pochodzą z Anglii - kraju gdzie aborcja jest przeprowadzana w legalny sposób. Są oryginalnie zablistrowane, posiadają długie daty ważności.
Podczas kuracji nie zostaniesz sama! W każdej paczce znajdziesz dokładną instrukcję stosowania, ponad to będziesz w stałym kontakcie z naszym lekarzem ginekologiem, który rozwieje wszelkie wątpliwości oraz dobierze odpowiednią dawkę oraz poinformuje o możliwych przeciwwskazaniach do kuracji.


NAJWYŻSZA SKUTECZNOŚĆ- 97%


Od ponad 7 lat przeprowadzamy z powodzeniem zabiegi farmakologiczne z użyciem tabletke poronnych. Pomoc z naszej strony ma na celu przerwanie miesiączki do 12 tygodnia metoda farmakologiczna, lekami szpitalnymi- oryginalnie zablistrowanymi, z maksymalna dawką substancji, bez szkodliwych domieszek (uwaga na zamienniki w internecie).
Jesteśmy w stałym kontakcie udzielamy pomocy i wsparcia aż do wizyty kontrolnej usg. (u handlarzy internetowych w 90% kontakt urywa się tuż po zakupie...)
Pomagamy także kobietą po nieudanych kuracjach od handlarzy internetowych.

//////// KAŻDYM KLIENTEM ZAJMUJEMY SIĘ? INDYWIDUALNIE - Starannie tłumaczymy przebieg kuracji oraz jesteśmy do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań /////////


PEŁNA DYSKRECJA

Zapewniamy 100% dyskrecji. Twoje dane są całkowicie bezpieczne.

KOSZT ZESTAWU - 660zł

Tabletki poronne - całkowity koszt oryginalnego zestawu wynosi 539zł. W tej cenie wliczone są wszelkie koszta. Płatność odbywa się przy odbiorze przesyłki (już na drugi dzień, od momentu zamówienia).


WYSYLKA

Wysyłamy natychmiastowo po zamówieniu.
Na życzenie klienta oferujemy sprawdzenie zawartości przesyłki.
Wysyłamy takżę za granicę.

ZAMÓWIENIE: Poronne.org

Zapraszamy!


https://poronne.org/
 
Kontakt
ciaża tabletki
Warszawa Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się: