Podkładka pod mysz reklamowa

dodano: 2023.11.27 ważne do: 2024.05.24 wyświetleń: 11
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą MK BTL Sp. z o.o., firmy specjalizującej się w produkcji unikalnych i praktycznych gadżetów reklamowych. Nasza specjalność to podkładka pod mysz reklamowa, która efektownie prezentuje logo firmowe. Jednocześnie zwiększa komfort pracy zarówno w biurze, jak i podczas rozrywki.
W MK BTL Sp. z o.o. oferujemy szeroki wybór podkładek pod myszki, dostosowanych do potrzeb graczy oraz pracowników biurowych. Nasze produkty charakteryzują się atrakcyjnymi kształtami. Każdy klient ma możliwość wyboru wariantu, który najlepiej odpowiada jego indywidualnym potrzebom. Podkładki te nie tylko poprawiają precyzję ruchów myszki, ale także chronią blat biurka.
Realizujemy indywidualne zamówienia na podkładki pod myszki dla graczy i wiele innych. Oferujemy różnorodne opcje wykonania, w tym druk na kartonowej wkładce czy folii, a także podkładki klejone i sztancowane. Każdy produkt jest unikatowy i wykonany z największą starannością, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Zainteresowaniem odbiorców cieszy się również podkładka pod mysz kalendarz.
W MK BTL Sp. z o.o stawiamy na elastyczność i staranność w każdym aspekcie naszej działalności. Jesteśmy przekonani, że jakość naszych gadżetów firmowych spełni Państwa oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty na stronie https://mkbtl.pl.
Kontakt
MK BTL Sp. z o.o.
ul. Sosnkowskiego 40-42, 45-273 Opole Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się: