GŁOSUJ NA KONFEDERACJĘ W WYBORACH I JEJ KANDYDATÓW !!!

dodano: 2024.04.03 ważne do: 2024.05.03 wyświetleń: 38
Szczegóły ogłoszenia:
NIE GŁOSUJ NA BANDĘ CZWORGA ( Koalicja Obywatelska , Polska 2050 , Polskie Stronnictwo Ludowe , Lewica ) I ICH MARIONETKI ( kandydatów ) W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH DO WSZYSTKICH RAD , NA PREZYDENTÓW , BURMISTRZÓW I WÓJTÓW.

CI SZMACIARZE Z KOALICJI OSZUSTÓW JUŻ SIĘ ALBO CAŁKIEM WYCOFALI Z REALIZACJI , PRZESUNĘLI NA DALSZY TERMIN LUB ODŁOŻYLI WPROWADZENIE NA BLIŻEJ NIEOKREŚLONY CZAS ( czyli faktycznie zrezygnowali z realizacji ) PRAWIE WSZYSTKICH Z OBIECANYCH 100 KONKRETÓW NA PIERWSZE 100 DNI RZĄDÓW.
DO DZIŚ ZREALIZOWANO TYLKO KILKA Z TYCH OBIETNIC I USTALONO PÓŹNIEJSZY TERMIN WEJŚCIA W ŻYCIE ZALEDWIE KILKUNASTU KOLEJNYCH.

LISTA TYCH OBIECANYCH 100 KONKRETÓW CZYLI FAKTYCZNIE LISTA KŁAMSTW KOALICJI OSZUSTÓW NA STRONIE INTERNETOWEJ POD PONIŻSZYM ADRESEM.
( kliknąć na ten link aby na nią wejść ) 

https://100konkretow.pl/

PONADTO KOALICJA OSZUSTÓW JUŻ ZGODZIŁA SIĘ NA :

- przyjęcie tysięcy nielegalnych imigrantów z innych państw Unii Europejskiej

- wprowadzenie nowych podatków unijnych obciążających już i tak mocno uciskane fiskalnie nasze społeczeństwo

- brnięcie w realizację obłędnych , kosztownych i szkodliwych dla naszej gospodarki założeń tzw. Zielonego Ładu

- utrzymanie finansowania z naszych podatków licznych programów socjalnych dla Ukraińców ( nie muszą być nawet uchodźcami wojennymi aby pobierać tysiące złotych z naszego budżetu – mogli już tu mieszkać przed wybuchem wojny lub przyjechać do Polski z zachodniej Europy, wystarczy, że wylegitymują się ukraińskim paszportem ) kosztujących nas polskich podatników miliardy złotych rocznie

DODATKOWO KOALICJA OSZUSTÓW JUŻ ZACZĘŁA POWOLI WZOREM PiSu ZAWŁASZCZAĆ PAŃSTWO DLA SIEBIE ( CO TAK BARDZO PRZECIEŻ KRYTYKOWAŁA PODCZAS ICH RZĄDÓW ) OBSADZAJĄC SWOIMI MARIONETKAMI SPÓŁKI SKARBU PAŃSTWA , AGENCJE PAŃSTWOWE CZY RÓŻNE INSTYTUCJE.
O TYM JAK ZACZYNA POWOLI KWITNĄĆ ( po PiSowskim który zaczyna więdnąć ) KOALICYJNY NEPOTYZM , KOLESIOSTWO I KUMOTERSTWO MOŻESZ PRZEKONAĆ SIĘ WCHODZĄC NA STRONĘ INTERNETOWĄ POD PONIŻSZYM ADRESEM.
( kliknąć na ten link aby na nią wejść ) 

https://kolesie.pl/ 

A PRZECIEŻ O CZYM MAŁO KTO CHCE PAMIĘTAĆ Z ICH WYBORCÓW ( bo to niewygodne przecież dla politycznego podziału plemiennego w Polsce ) PARTIE TWORZĄCE KOALICJĘ OSZUSTÓW GŁOSOWAŁY RAZEM I WPROWADZAŁY WSPÓLNIE Z RZĄDZĄCYM PRZEZ OSTATNIE 8 LAT Prawem i Sprawiedliwością – BĘDĄCYM WEDŁUG NICH NAJGORSZĄ ZMORĄ NASZEGO PAŃSTWA PO UPADKU KOMUNIZMU I KTÓREGO TAK NIBY NIENAWIDZĄ I ZWALCZAJĄ NA KAŻDYM KROKU – TOTALITARYZM , ZAMORDYZM I UCISK FISKALNY PO PRZEZ :

- wprowadzanie bezprawnego zamordyzmu covidowego podczas tzw. Pandemii COVID-19 ( zamknięcie służby zdrowia , zamknięcie przedszkoli , szkół i uczelni , zamknięcie firm , lokdauny , kwarantanny , paszporty covidowe , nakładanie kar i mandatów za nie uleganie covidowemu bezprawiu , dyskryminacja niezaszczepionych przeciwko COVID-19 ) który doprowadził do śmierci ponad 200 tysięcy Polaków ( tzw. nadmiarowe zgony ) i upadku setek tysięcy firm i indywidualnych przedsiębiorców

- podwyższanie stawek już istniejących lub wprowadzanie nowych ponad 50 podatków , opłat skarbowych i składek ubezpieczeniowych od 2015 roku co powoduje prawdopodobnie największy ucisk fiskalny naszego społeczeństwa od II Wojny Światowej

- realizowanie wszystkich nakazów Unii Europejskiej nawet jeżeli są idiotyczne , zwiększają koszty życia naszego społeczeństwa czy zmuszają nas do ograniczania lub likwidowania różnych sektorów naszej gospodarki

- obejmowanie wszystkich Ukraińców którzy posługują się paszportem ukraińskim ( A WIĘC NIE TYLKO UCHODŹCÓW WOJENNYCH ) wszystkimi ( a nawet tworzonymi tylko dla nich ) programami socjalnymi kosztującymi nas polskich obywateli dziesiątki miliardów złotych

A WIĘC PRAWDZIWE JEST HASŁO → PiS , PO = JEDNO ZŁO !!!

A PO ZA TYM NALEŻY PRZECIEŻ PAMIĘTAĆ O POPRZEDNICH (NIE)RZĄDACH KOALICJI OSZUSTÓW ( wtedy koalicji Platforma Obywatelska – Polskie Stronnictwo Ludowe ) Z LAT 2007 – 2015 KTÓRE CHARAKTERYZOWAŁY SIĘ LICZNYMI AFERAMI , ZŁODZIEJSTWEM , NEPOTYZMEM , OSZUSTWAMI I ZAMORDYZMEM A KTÓRYCH OPIS ZNAJDZIESZ NA STRONIE INTERNETOWEJ POD PONIŻSZYM ADRESEM.
( kliknąć na ten link aby na nią wejść )

http://www.grzechy-platformy.org/

DLATEGO W NAJBLIŻSZYCH WYBORACH ODSUŃ OD KORYTA ŚWINIE Z BANDY PO OKRĄGŁYM STOLCU – BANDA CZWORGA ( KO , Polska 2050 , PSL , Lewica ) – I DAJ SZANSĘ TYM KTÓRZY JESZCZE NIE RZĄDZILI I SPRZECIWIALI SIĘ TEMU WSZYSTKIEMU I ZAWSZE PROTESTOWALI I GŁOSOWALI PRZECIWKO TEMU TOTALITARYZMOWI , ZAMORDYZMOWI I WYZYSKOWI SPOŁECZNEMU CZYLI...

GŁOSUJ NA KONFEDERACJĘ Wolność i Niepodległość I JEJ KANDYDATÓW NA RADNYCH , PREZYDENTÓW , BURMISTRZÓW I WÓJTÓW.

GORZEJ NIŻ JEST NIE BĘDZIE A JEST DUŻA SZANSA, ŻE Z NIMI U WŁADZY PRZYNAJMNIEJ NA SZCZEBLU LOKALNYM BĘDZIE LEPIEJ I NORMALNIEJ ( niższe podatki , odchudzenie biurokracji , wspieranie swoich a nie obcych , blokowanie idiotycznych , kosztownych i szkodliwych dla nas nakazów Unii Europejskiej ).

A JEŚLI SIĘ ZAWIEDZIESZ I ROZCZARUJESZ TO PRZECIEŻ ZAWSZE MOŻNA WRÓCIĆ W NASTĘPNYCH WYBORACH DO GŁOSOWANIA NA KŁAMCÓW I OSZUSTÓW Z BANDY CZWORGA.

WARTO DAĆ SZANSĘ INNYM CHOĆBY DLA HIGIENY ŻYCIA POLITYCZNEGO I POKAZANIA TYM KTÓRZY PRZEZ KILKA KADENCJI PRZYROŚLI DO STOŁKA RADNEGO , PREZYDENTA , BURMISTRZA CZY WÓJTA, ŻE NIE SĄ NIETYKALNI I NIEUSUWALNI JAK NIESTETY WIELU Z NICH SIĘ WYDAJE.

KONFEDERACJA BRONI , KONFEDERACJA RADZI , KONFEDERACJA NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI !

PAMIĘTAJ !!!

POLSKA RACJA = KONFEDERACJA

 
Wideo
Kontakt
KONFEDERACJA
Białystok Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się: