Henna pudrowa- Pimp my lashes

dodano: 2024.04.27 ważne do: 2024.05.27 wyświetleń: 16
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Zakochaj się w naturalnej piękności swoich brwi dzięki naszej hennie pudrowej! Stworzona z pasją i dbałością o Twoje zdrowie, henna pudrowa to nie tylko sposób na oszałamiający wygląd, ale także pielęgnację na najwyższym poziomie.

Nasza henna pudrowa jest idealna dla osób z rzadkimi, cienkimi i słabymi włosami. A jeśli chodzi o brwi, to nie ma sobie równych! Perfekcyjnie ujarzmi Twoje łuki, eksponując ich piękno w sposób naturalny i efektowny.

Ale to nie koniec naszych atutów! W naszych produktach znajdziesz także sproszkowane ekstrakty roślinne, w tym ziołowe, które nadają hennie dodatkowe właściwości. Proszek Indigo podkreśli intensywność koloru henny, dodając mu delikatny odcień niebieski. A ekstrakt Amla to nie tylko skuteczne zapobieganie wypadaniu włosków, ale także walka z problemem łupieżu.

Daj swoim brwiom to, na co zasługują – pielęgnację na najwyższym poziomie i nieskazitelny wygląd. Wybierz naszą hennę pudrową i odkryj tajemnicę piękna, która tkwi w naturze! Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu:
884 994 227 | pimpmylashespoland@gmail.com | ul. Gdańska 59A, 83-330 Żukowo
https://www.pimpmylashes.pl/brwi/henna-pudrowa/
Kontakt
Pimp my lashes
Żukowo Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się: