Cieśla szalunkowy, firmy podwykonawcze - Belgia

dodano: 2023.07.21 ważne do: 2024.05.03 wyświetleń: 9
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:

Nawiążemy współpracę z odpowiedzialnymi cieślami budowlanymi z własną działalnością do prac betoniarsko-ciesielskich przy wznoszeniu obiektów budowlanych na terenie Belgii. Osoby na tym stanowisku odpowiedzialne będą za wykonywanie prac ciesielskich na budowach z wykorzystaniem szalunków.
Opis stanowiska:
  • Montaż szalunków tradycyjnych i systemowych
  • Betonowanie zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Rozbieranie szalunków
  • Proste zbrojenia
Oferujemy:
  • Legalną współpracę w oparciu o umowę o podwykonawstwo
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Regularne opłaty faktur
  • Bonusy za polecenie fachowca
  • Możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania w pobliżu projektu
  • Pomoc w formalnościach przy zakładaniu działalności gospodarczej i zdobyciem zaświadczeń
Wymagania:
  • Doświadczenie na danym stanowisku
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Prowadzenie lub gotowość do założenia działalności gospodarczej
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny +48 513 491 308.

Kontakt
Regess Sp. z o. o.
Pokaż na mapie
Kontakt