Mechanik maszyn produkcyjnych od €15.40/Veenendaal

dodano: 2024.03.25 ważne do: 2024.03.28 wyświetleń: 8
Szczegóły ogłoszenia:
Stawka: od €15.40 – w zależności od doświadczenia
Miejscowość: Veenendaal
Kontakt: Ola AB MN Holandia
Tel. 0048 786 056 210
E-mail: oozimek@abmnholandia.pl
Już dziś wyślij nam swoje CV z dopiskiem „Mechanik”

O firmie:
Będziesz pracować w firmie zajmującej się produkcją profili stalowych.
Praca zmianowa (05:45-14:45, 14:45-22:00)
Praca w normalnej temperaturze
Praca w czystym i uporządkowanym środowisku produkcyjnym, gdzie może być troszeczkę głośniej ze względu na maszyny produkcyjne (zapewniamy środki ochrony słuchu)

Zakres obowiązków:
Ustawianie, regulowanie i dostosowywanie urządzeń podających i tnących, pras i innych maszyn produkcyjnych
Konserwowanie i napraw zarówno mechanicznych, jak i elektrycznych części maszyn produkcyjnych, a czasami wykonywanie drobnych napraw instalacji elektrycznej w budynkach
Podejmowanie inicjatyw dotyczących usprawnień i kontroli procesów
Rozwiązywanie usterek oraz wdrażanie ulepszeń
Montaż nowych sprzętów/maszyn.

Czego oczekujemy:
Znajomości języka angielskiego lub holenderskiego na poziomie komunikatywnym
Doświadczenia jako mechanik – mile widziane
Gotowości do pracy w systemie zmianowym
Prawo jazdy – mile widziane

Co oferujemy:
Bezpłatny transport do pracy (samochodem lub rowerem)
Cotygodniowe wypłaty
Ubezpieczenie zdrowotne w cenie €36.85 tygodniowo
Zakwaterowanie firmowe zgodne z certyfikatem SNF w cenie €119 tygodniowo (pokoje dwuosobowe)
Możliwość rozpoczęcia kursu języka holenderskiego
Opiekę koordynatora
Dostęp do portalu pracowniczego (który zawiera Twoje umowy, dokumenty, paski wypłat, roczne zestawienia zarobków, itp.)
Praca w Holandii

Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 19223.
Jesteśmy polskim oddziałem holenderskiej agencji pracy tymczasowej, która w Holandii funkcjonuje od 50 lat pod nazwą AB Midden Nederland.
Nie pomagamy w uzyskaniu pozwolenia na pracę na terenie Holandii.
Kontakt
AB MN Holandia
Pokaż na mapie
Kontakt